Praca w branży gier

Unreal Engine C++ developer

dla Odyssey Crew w Wrocław

Praca stała Programowanie

OC

Odyssey Crew do swojej siedziby we Wrocławiu poszukuje programisty silnika Unreal Engine 4 dla nowego projektu White Label.

Opis stanowiska:

Jako programista UE4 będziesz odpowiedzialny za wdrażanie nowych funkcjonalności oraz optymalizację nowej aplikacji.
Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za tworzenie narzędzi umożliwiających zwiększenie wydajności procesu tworzenia contentu.

  • Tworzenie, prototypowanie oraz nadzorowanie wprowadzania nowych funkcjonalności
  • Tworzenie i rozbudowa warstwy UI
  • Optymalizacja produktu
  • Całościowy nadzór nad stroną techniczna projektu (kontrola wersji, debugowanie)
  • Tworzenie i rozbudowa narzędzi edytora
  • Integracja z backendem

Wymagania:

  • Dobra znajomość Unreal Engine 4, Blueprintów oraz C++
  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji
  • Umiejętność szybkiego prototypowania nowych pomysłów
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Minimalnie dwa lata doświadczenia w pracy z UE4

Mile widziane:

  • Zdolność samodzielnej organizacji, planowania, improwizowania i podejmowania inicjatywy
  • Doświadczenie w tworzeniu proceduralnie generowanego contentu
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia grafiki 3D (modelowanie i teksturowanie)
  • Doświadczenie w zakresie programowania grafiki (tech-art)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności (5-12 tys netto)
  • system bonusów powiązany z wynikami pracy,
  • pracę przy innowacyjnych projektach,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach,

Prześlij swoje CV na adres

jobs@odysseycrew.com

(Z następującą klauzulą dot. ochrony danych osobowych):

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Odyssey Crew sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Solskiego 44 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych. Jestem świadomy że moja zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.”

Data publikacji: 2020-10-06

Liczba wyświetleń: 267