Praca w branży gier

Gameplay designer

dla Dali Games w Wrocław

Praca stała Design

Jesteś kreatywny i posiadasz nieskończoną ilość pomysłów? Myślisz logicznie i potrafisz wyciągać wnioski z tego jak ludzie korzystają z produktów? Lubisz grać w gry i je analizować?

Dali Games to wyjątkowe miejsce pracy. W naszych produkcjach stawiamy na jakość i wyróżniający się styl i gameplay. Tworzymy gry, które poruszają graczy i są czymś więcej niż tylko rozrywką. Na tę chwilę pracujemy nad grami przygodowymi i RPG.

Zadania:
• Opracowywanie zagadek wpisujących się w wysoko-poziomową koncepcje gry.
• Opracowywanie szablonów zagadek, które mogą być wykorzystane jako podstawa do budowania koncepcji gry i leveli.
• Testowanie zagadek (testy A/B) i gameplay-u z graczami w celu wyselekcjonowania najlepszych rozwiązań.
• Wspieranie zespołu przy tworzeniu rozwiązań, mechaniki i gameplayu.
• Praca nad ulepszaniem mechaniki gier.

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole i zespołowe podejście do wykonywanych zadań.
• Znajomość programów graficznych wystarczająca do tworzenia makiet i wizualizacji rozwiązań.
• Zdolność prezentacji i komunikacji pozwalająca na efektywne komunikowania pomysłów.
• Bardzo duża pomysłowość, kreatywność i zdolność generowania pomysłów.
• Znajomość współczesnych trendów, historii gier i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych.
• Zainteresowanie grami oraz rynkiem gier komputerowych.
• Doświadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier.
• Portfolio z własnymi projektami.
• Podstawowa znajomość dowolnego silnika gier (lub brak oporów przed nauką pracy z silnikiem).

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość Unity lub innego silnika pozwalająca na stworzenie makiety zagadki lub gameplay-u.

Co proponujemy:
• Umowa zlecenie, umowa o dzieło lub umowa B2B.
• Bardzo duży wpływ na całokształt projektu, możliwość realizacji własnych pomysłów przy projekcie.
• Praca w firmie nastawionej na rozwój pracowników.
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
• Praca w nowoczesnym biurze we Wrocławiu (Diamentum Office Wrocław).
• Elastyczne godziny pracy.

Zgłoszenia wraz z portfolio proszę kierować na formularz Skillshot poniżej.
Jeśli nie posiadasz portfolio, to opracuj zagadkę, która chciałbyś użyć w grze i prześlij ją do nas wraz ze zgłoszeniem.

Ze względu na mały zespół jesteśmy w stanie odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia.

W aplikacji proszę załącz treść oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dali Games moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Data publikacji: 2020-10-12

Liczba wyświetleń: 496