Praca w branży gier

Junior Unity Developer

dla EvorSolutions Sp. z o. o. w Zdalnie/Warszawa

Praca stała Programowanie

Cześć, jesteśmy niezależnym studiem gier mobilnych oraz PC. Aktualnie poszukujemy Junior Unity Developera, który wesprze nas zespół.

Zadania:

  • tworzenie mechanik gry,
  • utrzymywanie i optymalizacja kodu gier,
  • tworzenie narzędzi we współpracy z resztą zespołu,
  • dbanie o jakość tworzonych mechanik i ich estetykę,
  • aktywny udział w projekcie

Wymagania:

  • znajomość Unity oraz C#,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w grupie,
  • angielski na poziomie komunikacyjnym i umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • wykonany projekt dowolnej gry.

Mile widziane:

  • implementacja UI w silniku Unity,
  • tworzenie poziomów (level design),
  • tworzenie prostych animacji.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę przy różnorodnych projektach,
  • pracę zdalną,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • zatrudnienie na podstawie UoD lub B2B,
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • rozwój w dziedzinie tworzenia gier.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij na formularz poniżej:

  • CV
  • Portfolio, wszystko czym chcesz się pochwalić

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując pamiętaj o umieszczeniu klauzuli RODO:

Data publikacji: 2020-10-14

Liczba wyświetleń: 989