Praca w branży gier

Unity Developer (mid/senior)

dla Raccoons Studio sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Do nowo powstałego Raccoons Studio, firmy zależnej od BeardedBrothers.Games, szukamy osoby na stanowisko Unity Developer.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie gier na silniku Unity
  • Optymalizacja kodu
  • Praca z Junior Developerami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Bardzo dobra znajomość silnika Unity
  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku programisty Unity, w tym ukończony conajmniej jeden projekt komercyjny
  • Umiejętność sprawnej komunikacji w języku polskim i angielskim

Mile widziane:

  • Własne, niekomercyjne projekty gier
  • Zaawansowana znajomość Unity

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w nowym biurze
  • Pakiet medyczny
  • Zatrudnienie w oparciu o UoD lub B2B

Zgłoszenia razem z portfolio i linkami do skończonych projektów (wykonywanych samodzielnie lub współtworzonych) proszę przesyłać za pomocą formularza Skillshot.

Data publikacji: 2020-10-14

Liczba wyświetleń: 240