Praca w branży gier

Level designer

dla Awesome Industries Sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Design

Krakowskie studio Awesome Industries poszukuje Level Designera do pracy na miejscu w biurze.

Zadania:

Level Design - od wstępnych szkiców, przez blockout'y, layout'y, współpracę z game designerem i artystami aż po grywalne poziomy w grze.

Wymagamy:

  • Doświadczenia w projektowaniu poziomów do gier
  • Dobrej znajomości Unity (ewentualnie innego silnika i chęci do nauki Unity)
  • Wyobraźni przestrzennej
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość gatunku gier platformowych
  • Umiejętność modelowania 3d

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie z możliwością realnego wpływu na jego kształt
  • Bardzo przyjemna atmosfera ;)
  • Biuro w ścisłym centrum Krakowa
  • Praca z doświadczoną ekipą, która miała okazję współtworzyć takie tytuły jak: Kangurek Kao, Gears of War, Cyberpunk 2077, Dying Light

W treści zgłoszenia prosimy umieścić klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2020-10-15

Liczba wyświetleń: 372