Praca w branży gier

Programista Unity3D

dla Byss Mobile w Szczecin

Praca stała Programowanie

Byss Mobile to szczecińska firma, która istnieje na rynku aplikacji mobilnych od roku 2009. Tworzymy popularne na całym świecie aplikacje oraz gry.

www.byssmobile.com

Nasz powiększający się zespół odpowiedzialny za produkcję gier mobilnych poszukuje doświadczonego magika na stanowisko:

Starszy Programista Unity3D
Miejsce pracy: Szczecin
Typ współpracy: pełen etat, na miejscu (freelancerom dziękujemy)

Twoje główne zadania:

  • Implementacja funkcjonalności w grach 2D/3D tworzonych w silniku Unity3D
  • Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z zespołami w celu ulepszenia naszych aktualnych projektów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • znajomości C#
  • znajomości silnika Unity3d
  • Doświadczenie w pracy w zespole na stanowisku Programista Unity
  • Minimum dwa ukończone projekty, dostępne na App Store lub Google Play
  • Znajomości optymalizacji gier mobilnych
  • Autentycznej pasji do gier i ich tworzenia
  • Kreatywności, umiejętności myślenia “out of the box”
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Chęci do pracy razem z nami w naszym studiu w Szczecinie

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę nad wewnętrznymi, ambitnymi projektami w młodym, pełnym pasji do gier zespole
  • Realny wpływ na tworzone projekty
  • Nowoczesne, spełniające najwyższe standardy środowisko pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii: VR (Vive, Oculus, PS VR), Druk 3D, Smartwatche Możesz liczyć także na:
  • wygodne krzesło i biurko w designerskim, loftowym biurze w centrum Szczecina (okolice skrzyżowania Bohaterów Warszawy i Jagiellońskiej), znajdziesz tam także przytulny kącik do grania, relaksu i dyskusji
  • doborowe towarzystwo kochające gry, nowe technologie i dobre piwo
  • darmowe posiłki (śniadanie, obiad, owoce itd...)
  • wypasioną kuchnię w której znajduje się wszystko, co potrzebne do zrobienia pysznej kawy, herbaty i nie tylko Nie zastanawiaj się dłużej, tylko pisz do nas! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2020-10-15

Liczba wyświetleń: 326