Praca w branży gier

Senior Unreal Engine Developer

dla Live Motion Games S.A. w Warszawa / zdalnie

Praca stała Programowanie

O nas - Live Motion Games Warsaw

Jesteśmy warszawskim oddziałem Live Motion Games znanym ze stworzenia Train Station Renovation. Obecnie pracujemy nad między innymi Chernobyl Liquidators Simulator, Bakery Simulator czy Supermarket Manager. W związku z nowymi wyzwaniami szukamy kogoś kto wzmocni nasz zespół podczas prac nad nowym tytułem. Obecnie poszukujemy Senior Unreal Developera do projektu: Builders of China (https://store.steampowered.com/app/1390760/Builders_of_China/). Potrzebujemy kogoś kto posiada już spore doświadczenie w pracy w UE4, zamiłowanie do gier typu city builder będzie dodatkowym plusem.

Opis stanowiska:

Jako senior programista/UE4 developer będziesz współpracować z designerami i innymi członkami zespołu, w celu stworzenia kluczowych elementów produkcji. Do twoich obowiązków będzie należało:

  • tworzenie, prototypowanie oraz nadzorowanie wprowadzania nowych funkcjonalności
  • tworzenie warstwy UI
  • całościowy nadzór nad stroną techniczna projektu (kontrola wersji, debugowanie)
  • optymalizacja całości projektu
  • tworzenie proceduralnej generacji oraz symulacji tłumów

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Unreal Engine 4, Blueprintów oraz C++
  • Umiejętność pisania zwięzłego kodu
  • Umiejętność szybkiego prototypowania nowych pomysłów
  • Doświadczenie w tworzeniu proceduralnie generowanego contentu
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Minimalnie trzy lata doświadczenia w branży gier oraz portfolio
  • Zdolność samodzielnej organizacji, planowania, improwizowania i podejmowania inicjatywy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rynku gier
  • Bycie zapalonym graczem
  • Komunikatywność i terminowość
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Znajomość gier strategicznych i city builderów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość podwyżek, premii i awansu
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00)
  • Biuro w wygodnej lokalizacji: blisko metro, restauracje i centrum handlowe

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV i/lub link do portfolio poprzez formularz Skillshot.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2020-10-18

Liczba wyświetleń: 205