Praca w branży gier

Junior/Internee Unity VFX Artist

dla Radosław Kozaczuk w zdalnie

Zlecenie Programowanie

Witam,

jesteśmy fanami komiksów Polandball'a i robimy grę w tymże uniwersum.
Poszukuje totalnego juniora Unity do pracy przy projekcie.
Mój projektowy facebook (na którym i tak zbyt wiele nie ma :) ): https://www.facebook.com/polandballdev.polandballdev.3

Wymagania:

  • doświadczenie zerowe (aczkolwiek muszę zobaczyć jakieś portfolio).
  • mimo wszystko będziesz musiał/a/o podpisać NDA (Non-Disclosure Agreement).
  • musisz wysłać CV - postaram się przypominać zapominalskim.

Obowiązki:

  • przede wszystkim tworzenie effektów cząsteczkowych (pirun, ogień, dym etc.).

Oferujemy:

  • realny wpływ na produkcję i samą grę (bez ściemy, jeżeli nam się pomysł spodoba to wejdzie bez problemu).
  • doświadczenie - sam jestem seniorem z 2 certyfikatami, więc nawet jak potraktujesz to jako praktyki - studenckie to na pewno wiele się nauczysz. Przynajmniej masz pewność, że będziesz częścią zespołu prowadzonego przez profesjonalnego programistę i że od strony C#'a projekt jest na wysokim poziomie zgodnym z aktualnymi standardami panującymi w przemyśle.
  • czas i ilość godzin pracy ustalasz sobie sam, jak również i ewentualne przerwy, mnie interesuje tylko relacja efekt/koszt i czy przyjemnie się z tobą pracuje.
  • jeżeli jakiekolwiek zadanie jest nudne/trudne/bez sensu to zawsze mnie spamować o pomoc lub po prostu zmienić.
  • stawka również do ustalenia przesyłajcie propozycję, jak będzie mnie stać przy założeniu, że mam tylko 2 nerki to biorę. :) Aczkolwiek wchodzi w grę tylko wynagrodzenie zadaniowe (a więc nie godzinowe, czyli tak zwany freelancing).
  • believe or not - praca w międzynarodowym środowisku - oh yeah! ;] (polsko-kanadyjskim - jak nie umiesz angielskiego spoko, będę tłumaczył)

Mile widziane:

  • bycie fanem Polandball'owych komiksów.
  • bycie wyluzowanym typem.
  • granie/pasjonowanie się grami.
  • jeżeli interesujesz się grami bitewnymi, turówkami, karciankami lub RTS'ami to też jest to na plus ze względu na to, że coś takiego tworzymy.

Data publikacji: 2020-10-18

Liczba wyświetleń: 369