Praca w branży gier

Animator

dla Simteract w Kraków/Zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Simteract, wprowadzamy rzeczywistość do wirtualnych światów 😊
Zajmujemy się tworzeniem gier z gatunku premium indie simulation. Pracujemy nad grami symulacyjnymi i profesjonalnymi systemami symulacji wykorzystywanymi m.in. do szkolenia inteligentnych samochodów.
Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, jego know how i technologii wypracowanej na przestrzeni lat, posiadamy zaplecze, które pozwala nam produkować gry na poziomie trudno osiągalnym dla mniej doświadczonych twórców.
Mamy ambicję być jednoznacznie kojarzonym na globalnym rynku gier z segmentem premium indie simulation.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę: www.simteract.com

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości systemu animacji w silniku Unreal Engine 4,
  • umiejętności animowania poklatkowego, oraz z wykorzystaniem IK,
  • doświadczenia w riggowaniu postaci,
  • doświadczenia w riggowaniu twarzy,
  • doświadczenia w retargetingu w silniku Unreal Engine 4.

Mile widziane:

  • doświadczenie z systemami animacji tłumów,
  • praca danymi motion capture,
  • doświadczenia z lipsync,
  • doświadczenia przy pracy nad cutscenami w silniku Unreal Engine 4.

Obowiązki:

  • zbudowanie w silniku Unreal systemu lokomocji i interacji postaci na podstawie danych mockup,
  • zbudowanie systemu animacji twarzy na potrzeby cutscen w silniku Unreal Engine 4,
  • obsługa systemu animacji tłumów przy wsparciu programistycznym,
  • animowanie obiektów/postaci zarówno na potrzyby cutscen jak i sekwencji interaktywnych.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dowolny rodzaj umowy,
  • płatne dni urlopu, niezależnie od rodzaju umowy,
  • udział w sukcesie komercyjnym gier,
  • możliwość adaptacji na grunt gier technologii wykorzystywanych w profesjonalnych symulatorach (Traffic AI, City Generator, Road Tool),
  • udział w tworzeniu od podstaw konceptów kolejnych gier.

Pracujemy w niewielkich zespołach i płaskiej strukturze - każdy Twój dobry pomysł będzie dla nas ważny i da Ci realny wpływ na kierunki działań firmy. Jeśli to jest coś w czym chciałbyś/chciałabyś się rozwijać dalej, wyślij swoje CV na praca@simteract.com

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Simteract S.A. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Simteract Spółka Akcyjna (adres: ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin ), zwana dalej Spółką.

W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się:
– pod adresem email: praca@simteract.com

Data publikacji: 2020-10-20

Liczba wyświetleń: 249