Praca w branży gier

Gameplay Programmer (Generalist)

dla Byte Barrel w Trójmiasto (Gdańsk)

Praca stała Programowanie

Byte Barrel to studio zajmujące się tworzeniem gier wysokiej jakości.
Aktualnie pracujemy nad dwoma ciekawymi tytułami, do których poszukujemy utalentowanych osób z pasją.
Jeżeli kochasz robić gry jak my i chcesz rozpocząć przygodę w gamedevie przy bardzo ciekawych projektach - napisz do nas!

Zakres obowiązków:

  • prototypowanie mechanik rozgrywki,
  • programowanie UI,
  • pisanie prostego i przejrzystego kodu ;)
  • tworzenie poziomów gry w całym cyklu produkcyjnym od koncepcji do finalizacji,
  • prototypowanie i balansowanie poziomów z uwzględnieniem potrzeb scenariuszy i mechaniki rozgrywki,
  • tworzenie dokumentacji rozgrywki w zależności od potrzeb,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu.

Czego oczekujemy ?

  • znajomości C++,
  • znajomości silnika Unreal Engine,
  • umiejętność projektowania i tworzenia środowiska gry,
  • dużej wyobraźni i pomysłowości,
  • kreatywność, umiejętność pracy z ludźmi i realizowania wspólnie określonego celu,
  • umiejętności pracy w zespole, ale również samodzielności,
  • chęć do ciągłego rozwoju.

Mile widziane:

  • poczucie humoru,
  • podstawowa znajomość silnika Unity,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość procesu produkcyjnego gier,
  • znajomość ECS (Entitas),
  • doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodami zarządzania, głównie scrum,
  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych.

Co oferujemy?

  • ogromny wpływ na tworzone przez nas produkcje,
  • materiały do nauki, pomoc w rozwoju,
  • elastyczne godziny,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole.

CV i/lub portfolio z poniższą klauzulą prosimy wysyłać na formularz poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2020-10-21

Liczba wyświetleń: 237