Praca w branży gier

Specjalista / Senior Engine Programmer

dla Fool's Theory w zdalnie

Praca stała Programowanie

Firma Fool's Theory w ramach prac nad nowym, autorskim projektem ‘Vitriol’, tworzonym we współpracy z 11bit studios, poszukuje do pracy zdalnej doświadczonych pracowników na stanowisko:

SENIOR ENGINE PROGRAMMER

OBOWIĄZKI:

  • udział w tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących narzędzi stworzonych na potrzeby projektu,
  • debugging i optymalizacja kodu zgodnie z wymaganiami dotyczącymi jakości i wydajności,
  • sumienność, terminowość i wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • projektowanie oprogramowania zgodne z harmonogramem projektu i standardami zespołu,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • ochrona zasobów firmy, w tym kodu źródłowego, wytwarzanych dzieł, narzędzi oraz wiedzy technicznej,
  • wsparcie innych członków zespołu oraz przełożonego.

WYMAGANIA:

  • znajomość Unreal Engine 4,
  • doskonała znajomość języka C++ (5 lat doświadczenia w profesjonalnej pracy z C++),
  • ponad 3 lata doświadczenia pracy w branży gier,
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie z graficznymi interfejsami, takimi jak OpenGL oraz DirectX 11,
  • doświadczenie z narzędziami do profilowania CPU i GPU.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kluczową rolę w procesie rozwijania obecnych i powstawania przyszłych projektów,
  • długoterminowe kontrakty - szukamy osób na dłużej niż jeden projekt,
  • elastyczne formy zatrudnienia - umowę w formie b2b, dzieło lub umowy o pracę,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • w ramach indywidualnej decyzji, pakiety sportowe.

Maile z CV prosimy wysyłać na jobs@foolstheory.com. W tytule maila należy wpisać swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem nazwy stanowiska.

Fool's Theory zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na zgłoszenia niespełniające wymagań oferty.

Prosimy o upewnienie się, że w załączonych dokumentach aplikacyjnych znajdzie się klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fool’s Theory w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2020-11-18

Liczba wyświetleń: 151