Praca w branży gier

2D Artist

dla Strategy Labs w zdalnie

Praca stała Programowanie

Strategy Labs poszukuje Artysty 2d - zdalnie, do pracy przy grze o tematyce Starożytnego Egiptu.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scen rodzajowych osadzonych w Starożytnym Egipcie
  • Tworzenie grafik, konceptów i ilustracji zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • Odnajdywania się w architekturze oraz enviro
  • Umiejętność korzystania z materiałów źródłowych dołączanych do każdej ilustracji
  • Własne portfolio
  • Kreatywność

Mile widziane:

  • Zapał i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • Pracę przy dobrze zapowiadającej się grze
  • Umowa o dzieło lub b2b.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Strategy Labs sp. z o.o. w celu przeprowadzania procesu rekrutacji. W każdej chwili możesz zgłosić prośbę o usunięcie lub zmianę danych wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@strategy-labs.com

Pamiętaj o załączeniu w CV treści oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Strategy Labs sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Data publikacji: 2020-11-04

Liczba wyświetleń: 764