Praca w branży gier

Technical Artist

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.
Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

Chcesz pracować w Spokko?

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer - mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na stanowisko Technical Artist.
Jeśli masz doświadczenie w pracy na jednym z wiodących silników gier (Unity lub/i Unreal), Twoją pasją są gry i jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, to ta oferta może Cię zainteresować.

ZADANIA

  • implementacja oraz rozwijanie shaderów -tworzenie przykładowych materiałów oraz szkolenie artystów z zakresów wykorzystywania przygotowanych narzędzi
  • optymalizacja renderingu pod kątem możliwości które dają urządzenia mobilne
  • ścisła współpraca z artystami, game designerami, programistami i producentem nad kluczowymi elementami wizualnymi
  • współtworzenie dokumentacji technicznej związanej z projektem

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy, przy komercyjnym projekcie desktopowym lub mobilnym
  • doświadczenie przy mobilnych wersjach shaderów
  • znajomość silnika UNITY i/lub Unreal
  • znajomość pipelineu renderingu w silniku Unity i umiejętność tworzenia customowych nowych rozwiązań poprzez skrypty C#
  • dobra, praktyczna znajomość , Cg/HLSL, C# oraz systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość programów - Maya, After Effect, Photoshop i Houdini na poziomie pozwalającym przygotować narzędzia dla artystów
  • umiejętności implementowania shaderów (bezpośrednio w edytorze w Cg/HLSL)
  • doskonałe połączenie umiejętności programistycznych oraz wyczucia artystycznego
  • umiejętność debugowania elementów renderingu na platformie iOS i Android
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum B2
  • zainteresowanie branżą gier

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-11-03

Liczba wyświetleń: 303