Praca w branży gier

Unity Developer

dla RAION Games S.A. w Warszawa / Kraków

Praca stała Programowanie

RAION Games to niezależne studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie i Krakowie, które specjalizuje się w wydawaniu gier na Nintendo Switch. Nasz trzon zespołu tworzą doświadczeni specjaliści, jednak oprócz ciężkiej pracy, w tworzenie projektów wkładamy również całe serce.

W celu dalszego rozwoju poszukujemy programistów do naszego zespołu. Podstawowym i kluczowym elementem jest pasja do tworzenia gier.

Poszukujemy programisty C# / Unity Developera!

Obowiązki, czyli co będziesz robił:

  • Tworzył gry w silniku Unity.
  • Optymalizował! Wybór właściwych narzędzi, aby osiągnąć dany cel, zmaksymalizować jakość i zminimalizować czas spędzony nad projektami.
  • Zmieniał branżę, razem z nami - bądź proaktywny, cokolwiek robisz.
  • Projektował, dopracowywał i weryfikował architekturę kodu.

Twoje doświadczenie jako programista:

  • Doskonała znajomość C#.
  • VCSy (np. Git, Plastic SCM).

Twoje doświadczenie jako Unity developer - im więcej, tym lepiej:

  • Szeroka wiedza Unity 3D, pipeline’ów renderowania, shaderów.
  • Unity UI oraz user session management.
  • Systemy animacji.
  • Silnik i symulacje fizyki.
  • Optymalizacja pamięci i zajmowanej przestrzeni.
  • System oświetlenia. Wiesz jak konfigurować sceny, źródła światła, lightmapy, materiały i tekstury, zapewniając maksymalny stosunek jakości i realizmu do wydajności.
  • Doświadczenie w kompilowaniu i wdrażaniu projektów Unity dla Nintendo Switch, PC.
  • Znajomość dostępnych wtyczek, dodatków, komponentów dodających efekty wizualne/świetlne.

Chcielibyśmy również, żebyś:

  • Potrafił pracować w zespole i z osobami o różnych charakterach.
  • Miał ciekawe portfolio, które potwierdza kwalifikacje i doświadczenie. ‎

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 7 000 - 12 000 PLN netto / miesiąc B2B - zależne od doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Ekscytująca praca, za którą możesz wziąć odpowiedzialność i rozwijać się.
  • Rodzinna atmosfera - chcemy się jak najlepiej poznać i mieć do siebie szczere zaufanie w kwestiach obowiązków i otwartej komunikacji.
  • Sprzęt, oprogramowanie - wszystko, czego potrzebujesz, aby pracować w najbardziej komfortowy i wydajny sposób. ‎

www: http://raiongames.com/

Do wniosku dołącz następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ventures Hub Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 03-310 ) przy ul. Św. Jacka Odrowąża 15, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Administratorem twoich danych osobowych jest:

Ventures Hub Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-310, ul. Św. Jacka Odrowąża 15.

Data publikacji: 2020-11-03

Liczba wyświetleń: 646