Praca w branży gier

Game Designer/Narrative

dla Astro w Zdalnie

Zlecenie Design

Razem z polskim wydawcą działamy nad dużymi produkcjami. Aktualnie poszukujemy Game Designerr, do projektu gry Survival lub strategicznej.

Obowiązki:
• Współpraca z innymi członkami zespołu w celu stworzeniu fabuły gry
• Opisywanie przedmiotów, opisywanie lokalizacji oraz postaci
• Pomoc przy konstruowaniu i edytowaniu dokumentacji
• Projektowanie i prototypowanie głównych mechanik rozgrywki
• Ustalanie balansu gameplay'u

Wymagania:
• Umiejętności pisarskie
• Doświadczenie w pracy jako narrative designer / game designer
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość rynku gier video
• Doskonała znajomość mechaniki rozgrywki i funkcji gier

Mile widziane:
• Znajomość silnika Unity
• Znajomość innego sektora gamedevu

Oferujemy:
• Duże zarobki proporcjonalne do Twoich umiejętności od 4k+
• Pracę w młodym zespole
• Możliwość rozwoju przy innych projektach
• Elastyczny czas pracy
• Praca w domu – 100% zdalnie
• 1/2, 3/4 lub Full etat
• Luzną i przyjemną atmosferę

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2020-11-05

Liczba wyświetleń: 740