Praca w branży gier

Social Media Specialist

dla RedDeerGames w Warszawa

Praca stała Inne

Cześć kandydacie!

Cyber

RedDeerGames to dynamicznie rozwijające się studio, które tworzy i wydaje gry na konsole oraz PC. Mamy siedzibę w Warszawie.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Social Media Specialist. Szukamy osoby, która pomoże nam w komunikacji z graczami poprzez kanały społecznościowe oraz wesprze nas w promowaniu naszych gier.

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • gry to twoja pasja,
  • masz lekkie pióro,
  • interesujesz się marketingiem internetowym

to bardzo możliwe, że czekamy właśnie na ciebie!

Zadania:

  • Prowadzenie profili naszych gier w mediach społecznościowych, community management (Twitter, Facebook, Instagram, Steam, Discord),
  • tworzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w social mediach,
  • analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań,
  • pisanie tekstów o naszych grach.

Wymagania:

  • Angielski na poziomie minimum średnio-zaawansowanym,
  • znajomość branży gier,
  • znajomość bieżących trendów w social mediach,
  • doświadczenie w tworzeniu contentu oraz moderacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, rzetelność i zdolności organizacyjne.

Mile widziane:

  • Znajomość programów do edycji grafiki i wideo,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gier.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze, w którym organizowane są częste eventy (Hala Koszyki w centrum Warszawy).
  • gorące oraz chłodne napoje do stałej dyspozycji,
  • wpływ na ostateczny kształt naszych gier i marki,
  • kreatywną i przyjazną atmosferę,
  • pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.

Informacje na temat ochrony prywatności Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O. Aleje Jerozolimskie 212,
02-486 Warszawa
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji, www.reddeergames.com Oświadczenie dotyczące zgody: Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2020-11-05

Liczba wyświetleń: 574