Praca w branży gier

3D Character Animator

dla Another Angle Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Szukamy osoby na stanowisko: 3D Character Animator do pracy przy grze Shadow of the Road

Imgur

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie animacji postaci (ludzkich, zwierząt, yokai, mechanicznych)
  • Wdrażanie animacji w silniku Unity

Oczekujemy:

  • Znajomości oprogramowania do tworzenia animacji 3D
  • Umiejętności naśladowania stylów animacyjnych
  • Kreatywności w wymyślaniu ruchu postaci
  • Świadomości podstaw animacji
  • Dokładności i skrupulatności
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Minimum podstawowej znajomości silnika Unity

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z materiałem z Motion Capture
  • Umiejętność animacji twarzy i lip sync
  • Zainteresowanie Japonią, steampunkiem lub jednym i drugim
  • Pasja do taktycznych RPG
  • Storyboarding
  • Doświadczenie przy pracy nad co najmniej jednym komercyjnym projektem
  • Umiejętność animowania 2D / 2.5D

W zamian dla Ciebie:

  • wynagrodzennie między 5-7.5k netto na b2b (lub adekwatnie na UoD)
  • duży wpływ na tworzony projekt
  • praca na cały etat (praca zdalna możliwa kilka razy w miesiącu)
  • duże możliwości rozwoju
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-16)
  • b2b lub umowa o dzieło

Zainteresowanych ofertą prosimy o skorzystanie z formularza Skillshot do przesłania swojego CV + portfolio.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale szybko sie uczysz i chcesz się rozwijać.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2020-11-16

Liczba wyświetleń: 555