Praca w branży gier

Lead Programmer

dla Rock Square Thunder w Kraków lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Siema!

Szukamy doświadczonego Lead Programmera do pracy przy ciekawych projektach na konsole i PC.

Wymagania :

  • 3+ lat doświadczenia w programowaniu w Unity C# i/lub Unreal Engine 4
  • Przynajmniej jedna gra wydana na Steam i/lub konsole
  • Dobra znajomość wybranego silnika i zagadnień takich jak SOLID i Clean Code
  • Umiejętność dogadania się z resztą zespołu :)
  • Znajomość branży (chcemy kogoś kto traktuje grę przy której pracuje jako całościowy produkt, a nie tylko patrzy na to czy w kodzie mu się zgadza)

Obowiązki:

  • Implementacja feature'ów
  • Portowanie na konsole (głównie Switch)
  • Dogadanie się z pozostałymi działami, w kwestii tego co jest potrzebne
  • Dbanie o architekturę
  • Delegowanie tasków dla pozostałych programistów, jeśli tacy będą (jest szansa, że na początku będziesz jedynym programistą w zespole)

Co oferujemy :

  • Atmosferę Indie: jesteśmy małym zespołem złożonym z doświadczonych developerów (6-8 lat w branży). Dobrze się znamy, atmosfera jest dość luźna i domowa, ale z zachowaniem profesjonalizmu. Nie crunchujemy i dbamy o work-life balance.
  • Na czas trwania Pandemii wszyscy pracujemy zdalnie, a potem biuro w Krakowie, ale nie ma problemu z tym, żeby pracować zdalnie na stałe.
  • Godziwe wynagrodzenie: 5 000 - 10 000 netto, w zależności od doświadczenia i umiejętności.
  • Revenue Share: 10% z tego co zarobimy na projekcie trafia do zespołu w postaci premii
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt i wygląd gier
  • Możliwość 100% pracy zdalnej

Jak chcesz zobaczyć co robimy to nasze social media:

Dodatkowe informacje

Pamiętaj proszę, by do wiadomości lub CV załączyć treść klauzuli RODO:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2020-11-16

Liczba wyświetleń: 287