Praca w branży gier

Animator 3D

dla Illusion Ray SA w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Animator 3D

Zdalnie, Full-Time

Opis Stanowiska
Illusion Ray Studio poszukuje uzdolnionego, wszechstronnego i doświadczonego Animatora, który dołączy do naszego wyjątkowego zespołu, pracującego nad nowym, ekscytującym projektem. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za animację postaci, jak również animację pozostałych obiektów w świecie gry. Jeżeli posiadasz niezaprzeczalne umiejętności, twarde doświadczenie, otwartość i pasję tworzenia, nie zwlekaj i wyślij swoją aplikację !

Twoje Obowiązki

  • Tworzenie animacji wysokiej jakości.
  • Oczyszczanie i praca z materiałem sesji Mo-Cap.
  • Projektowanie poszczególnych procesów powstawania animacji od fazy konceptualnej do finalnej implementacji.
  • Tworzenie skin-a oraz rigg-a poszczególnym postaciom obecnym w świecie gry.
  • Stała współpraca z zespołem designerów rozgrywki.

Wymagania (must_have)

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Profesjonalne doświadczenie w branży produkcji gier.
  • Świetna znajomość technicznych aspektów powstawania animacji do gier wideo.
  • Bardzo dobra znajomość Unreal Engine, Motion Builder oraz Maya.
  • Bardzo dobre zrozumienie zasad, dynamiki ruchu oraz anatomii postaci.
  • Niezależność oraz twarde umiejętności organizacji pracy własnej.

Mile Widziane

  • Doświadczenie w pracy z animacjami twarzy i synchronizacji ust (lip-syncing).
  • Otwartość na zmiany i dobre poczucie humoru.

Dodatkowe Informacje

  • Duża samodzielność pracy.
  • Realny wpływ na ostateczny wygląd i kształt finalnej gry.
  • Ekscytujący i ciekawy projekt z ogromnym potencjałem.
  • Praca w charakterze zdalnym z elastycznymi godzinami dostępności.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a pracą z nami, nie zwlekaj i wyślij swoją aplikację na adres:
job@illusionray.com
Wszystkich kandydatów zachęcamy do dołączania dodatkowych treści do swojej aplikacji, tj.: portfolio, video itd. zawierających informacje na temat projektów, które zrobili.

W celu bezproblemowego przebiegu procesu rekrutacji prosimy również, aby w dokumencie CV znalazła się następująca klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2020-11-21

Liczba wyświetleń: 306