Praca w branży gier

VFX Artist

dla The Farm 51 Group SA w Gliwice

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy studiem deweloperskim z 15-letnim stażem, tworzymy gry na platformy PC oraz konsole Microsoftu i Sony. Specjalizujemy się w FPS-ach, ale nie stronimy też od innych gatunków.

W związku z rozwojem zespołu, The Farm 51 Group SA ogłasza rekrutację na stanowisko: VFX Artist.

Miejsce pracy: Gliwice (obecnie praca zdalna)
Nr referencyjny: VFX/04/2019

Jakie zadania stawiamy:

  • tworzenie efektów wizualnych do gry (np. efekty pogodowe, płomienie, wybuchy, dym);
  • tworzenie tekstur, materiałów i symulacji ognia/dymu;
  • wykonywanie efektów od prototypu do skończonego produktu;
  • ścisła współpraca z działem Design, 3D Art i programistami;
  • optymalizacja efektów w silniku pod kątem gry wieloosobowej.

Czego oczekujemy:

  • pasji do gier;
  • doświadczenia w tworzeniu efektów wizualnych, poparte różnorodnym portfolio;
  • doświadczenia w tworzeniu efektów wizualnych w silniku UE4;
  • doświadczenia w tworzeniu symulacji płynów w Fume Fx, Houdini, RealFlow itp;
  • szerokiej wiedzy na temat aktualnych trendów i rozwiązań w branży gier;
  • kreatywności, umiejętności wychodzenia poza utarte schematy;
  • umiejętności pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku;
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem.

Co oferujemy:

  • pracę wśród pasjonatów,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów innowacyjnych technologicznie i artystycznie,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i o międzynarodowym zasięgu działania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pomoc przy relokacji,
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się od najlepszych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Podane przez Państwa dane osobowe ("Dane Osobowe”) będą przetwarzane przez The Farm 51 Group SA z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Boh. Getta Warszawskiego 15, 44-102 Gliwice ("Administrator Danych") w celu przeprowadzania procesu rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczącą przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności: http://www.thefarm51.com/polityka-prywatnosci/

Prosimy o umieszczenie w CV poniższych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez The Farm 51 Group SA moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez The Farm 51 Group SA moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Data publikacji: 2020-11-26

Liczba wyświetleń: 237