Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Inter IT w Gdynia

Praca stała Grafika i animacja

Inter IT to firma zajmująca się produkcją gier symulacyjnych i aplikacji w technologii VR/AR, które umożliwiają zdobywanie i doskonalenie umiejętności z różnych dziedzin w nieszablonowy i skuteczny sposób. W związku z rosnącą liczbą projektów poszukujemy do współpracy zdolnych, kreatywnych grafików na stanowisko:

Grafik 3D

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu modeli 3D
  • doświadczenie w teksturowaniu
  • dobra znajomość programów do tworzenia grafiki 3D (np. Blender, 3ds Max, Maya)
  • zainteresowanie tematem VR
  • podstawowa znajomość środowiska Unity
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za graficzną stronę projektów VR, a w szczególności za projektowanie i animowanie modeli 3D
  • współpraca z programistami, scenarzystami i ekspertami merytorycznymi

Oferujemy:

  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze, w najnowszej części gdyńskiego PPNT
  • możliwość realizowania ambitnych projektów graficznych w technologii VR
  • przejrzyste warunki współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli posiadasz niezbędne umiejętności i chcesz rozwijać swoją karierę w branży VR, wyślij CV i portfolio. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Data publikacji: 2020-12-01

Liczba wyświetleń: 437