Praca w branży gier

[Stormbound] UI/GUI Artist

dla Sheepyard w Gdańsk / Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Sheepyard w trochę ponad rok zbudował 40 osobowy zespół specjalistów, który nie dość, że tworzy świetne Mobilne gry F2P, to jeszcze uwielbia ze sobą spędzać czas, grając, pijąc i bawiąc się w swoim towarzystwie. Możesz trafić do firmy, w której masz znaczenie, a projekty mogą być faktycznie Twoje - w większej lub mniejszej części. Oczekujemy od Ciebie umiejętności, doświadczenia i zaangażowania - w zamian otrzymasz warunki rozwoju, których ciężko szukać gdzie indziej.

Stormbound

Stormbound Klasyka gier karcianych łączy się z magią szachów w Stormbound. Taktyczna rozgrywka, kolekcjonowanie kart oraz piękne ilustracje 2D - to wszystko znajdziecie w naszej grze. Wyszkol swoją armię i zdobądź szczyt rankingu! Możesz już teraz zagrać na: Android / Steam / iOS

UI/GUI Artist 4000-7000 netto UoP

Wymagania

  • Zamiłowanie do gier.
  • Samodzielność i kreatywność w proponowaniu najlepszych rozwiązań.
  • Dbałość o szczegóły i wysokie umiejętności samoorganizacji.
  • Dobra znajomość Photoshop, Figma lub innych innych narzędzi umożliwiających zaprojektowanie interfejsu na każdym etapie produkcji (od makiety po końcowe assety produkcyjne.
  • Znajomość trendów w grach i aplikacjach mobilnych (a naciskiem na to pierwsze)
  • Znajomość procesu produkcji assetów do gry mobilnej i dobrych praktyk optymalizacyjnych
  • Portfolio z ukończonymi grami (min. 3 tytuły)
  • Umiejętność animacji elementów interfejsu w celach poglądowych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

  • Współpraca z designerami i programistami w celu dostarczenia graczowi intuicyjnego i funkcjonalnego doświadczenia na warstwie interfejsu gry
  • Tworzenie projektów UI - od wczesnych wersji typu wireframe, przez prototypy, po finalne wersje wraz z assetami
  • Projektowanie pojedynczych elementów interfejsów (ikonki, buttony, tła itd)
  • Projektowanie zarówno wg kredo “Form Follows Function” jak i “Form Follows Human Behavior”
  • Analiza konkurencji
  • Utrzymanie ustalonego stylu artystycznego produkcji lub współtworzenie nowego kierunku
  • Wyznaczanie zasad i standardów UX/UI dla danego projektu
  • Prowadzenie dokumentacji projektu z zakresu swoich prac, tj. UI Art Bible,
  • Przeprowadzanie UX-testów i badań skuteczności proponowanych rozwiązań

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia FX i pracy z particle system.
  • Znajomość Unity i pracy z repozytorium
  • Znajomość filozofii pracy w metodologiach zwinnych (Agile Software Development) i metodologii przepływu (FLOW)
  • Tworzenie interaktywnych prototypów
  • Zamiłowanie do gier karcianych

W zamian otrzymasz

  • Radość z życia - umowa o pracę(lub inna forma współpracy), spoko kasę, gry, w które zagrają miliony ludzi, spokój, prywatne ubezpieczenie, Random Pizza Day, opcje akcji oraz udział w zysku firmy
  • Wygodę - przytulne biuro w Śródmieściu Gdańska, blisko stacji Gdańsk Główny, w pełni wyposażone i gotowe do pracy LUB sprzęt dostarczony do domu
  • Wolność - chcesz popracować z domu, knajpy czy plaży? Spoko - jeżeli nie jesteś Juniorem. Juniorów najpierw nauczymy, a potem baw się dobrze - w biurze lub gdziekolwiek
  • Rozwój - finansowanie wyjazdów na branżowe konferencje(XD), szkolenia, dostęp do płatnych materiałów edukacyjnych

Juniorzy - praca w Gdańsku
Wszyscy inni - praca w Gdańsku, 100% zdalna lub 50/50

Aplikować z CV i/lub Portfolio proszę na:
jobs (at) sheepyard.pl - o tytule jak to ogłoszenie

Proszę dołączyć:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2021-01-04

Liczba wyświetleń: 297