Praca w branży gier

[Mid/Senior] Programista Unity3D HDRP (C#)

dla DreamWay Games S.A. w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy studiem gier PC pracującym w całości zdalnie. Wszystkie nasze produkcje tworzymy w Unity3D przy użyciu HDRP. Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty C#, który potrafi pracować w tym silniku oraz zna i rozumie HDRP. Szukamy osoby samodzielnej, potrafiącej wziąć odpowiedzialność za powierzone zadanie, która proaktywnie zaproponuje jak najlepsze rozwiązania.

Zależy nam na stworzeniu zespołu pełnego pasjonatów, dlatego nawet jeśli nie spełniasz któregoś z poniższych wymagań, ale wiesz, że jesteś w stanie szybko się czegoś nauczyć, i tak się do nas odezwij!

Zadania

  • szybkie prototypowanie mechanik gameplaya
  • przekształcanie istniejących prototypów do finalnego projektu
  • tworzenie modeli obiektów oraz bazującego na nich reaktywnego UI
  • optymalizacja kodu
  • optymalizacja i uporządkowanie hierarchii scen
  • animowanie z kodu (postaci, UI, kamer, postprocessu, światła)
  • testowanie
  • wsparcie techniczne dla artystów

Wymagania minimalne

  • doświadczenie w programowaniu w Unity3D min. 4 lata
  • udział w min. 3 ukończonych projektach (komercyjnych lub osobistych)
  • znajomość i zrozumienie Unity HDRP
  • umiejętność pisania prostego i czytelnego kodu
  • umiejętność debugowania cudzego kodu
  • umiejętność optymalizacji cudzego kodu
  • umiejętność korzystania z Profilera
  • umiejętność rozkładania UI z autolayoutem
  • umiejętność korzystania i dostosowywania istniejących pluginów
  • umiejętność tworzenia animacji z użyciem Animatora
  • dobra znajomość gita
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia shaderów (kod lub ShaderGraph)
  • znajomość dowolnego pakietu 3D (3DS Max, Maya, Blender)
  • znajomość Cinemachine

Wymagane umiejętności miękkie

  • wyczucie estetyki oraz feelingu
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność i sumienność
  • proaktywność
  • gotowość do nauki

Oferujemy

  • pracę w całości zdalną
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie UZ lub B2B
  • pracę nad ambitnymi i satysfakcjonującymi projektami

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij nam swoje portfolio, napisany przez siebie kod źródłowy (mile widziany link do GitHuba) i opis doświadczenia poprzez formularz Skillshot.

Data publikacji: 2021-01-03

Liczba wyświetleń: 353