Praca w branży gier

[Stormbound] Junior Producer/Producer

dla Sheepyard w Gdańsk / Zdalnie

Praca stała Programowanie

Sheepyard w trochę ponad rok zbudował 40 osobowy zespół specjalistów, który nie dość, że tworzy świetne Mobilne gry F2P, to jeszcze uwielbia ze sobą spędzać czas, grając, pijąc i bawiąc się w swoim towarzystwie. Możesz trafić do firmy, w której masz znaczenie, a projekty mogą być faktycznie Twoje - w większej lub mniejszej części. Oczekujemy od Ciebie umiejętności, doświadczenia i zaangażowania - w zamian otrzymasz warunki rozwoju, których ciężko szukać gdzie indziej.

Stormbound

Stormbound Klasyka gier karcianych łączy się z magią szachów w Stormbound. Taktyczna rozgrywka, kolekcjonowanie kart oraz piękne ilustracje 2D - to wszystko znajdziecie w naszej grze. Wyszkol swoją armię i zdobądź szczyt rankingu! Możesz już teraz zagrać na: Android / Steam / iOS

Junior Producer/Producer 3000-7000 netto UoP

Wymagania

  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Samodzielność
  • Znajomość filozofii pracy w metodologiach zwinnych (Agile Software Development) i metodologii przepływu (FLOW)
  • Znajomość procesu produkcji gier oraz jego etapów, tj. od samego konceptu po wypuszczenie gry na rynek
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia w zarządzaniu zadaniami lub projektami w multidyscyplinarnych zespołach
  • Znajomość pakietu Office / Google Spreadsheet oraz narzędzi pracy z backlogiem
  • Zamiłowanie do gier.

Obowiązki

  • Pomaganie Project Lead’owi w koordynacji pracy, w tym zadań wymagających współpracy pomiędzy zespołami, wydziałami jak i z zewnętrznymi firmami czy usługami
  • Upewnianie się, że wszystkie niezbędne zadania produkcyjne będą bez przeszkód wykonane, a niezbędna dokumentacja aktualna, tak aby proces rozwoju gry był płynny i przyjemny
  • Dbanie aby wszyscy członkowie zespołu posiadali niezbędne informacje w celu należytego wykonania powierzonych im zadań
  • Pomoc organizacyjna przy bardziej skomplikowanych zadaniach zespołu
  • Określenie i kontrolowanie prędkości pracy zespołu.
  • Identyfikacja problemów i “blocker’ów”. Otwarte i precyzyjne komunikowanie ich oraz pomoc w ich rozwiązaniu
  • Praca z backlogiem
  • Tworzenie dokumentacji związanej z projektem, tj. harmonogramy, plany budżetowe itd.

Mile widziane

  • Zamiłowanie do gier karcianych

W zamian otrzymasz

  • Radość z życia - umowa o pracę(lub inna forma współpracy), spoko kasę, gry, w które zagrają miliony ludzi, spokój, prywatne ubezpieczenie, Random Pizza Day, opcje akcji oraz udział w zysku firmy
  • Wygodę - przytulne biuro w Śródmieściu Gdańska, blisko stacji Gdańsk Główny, w pełni wyposażone i gotowe do pracy LUB sprzęt dostarczony do domu
  • Wolność - chcesz popracować z domu, knajpy czy plaży? Spoko - jeżeli nie jesteś Juniorem. Juniorów najpierw nauczymy, a potem baw się dobrze - w biurze lub gdziekolwiek
  • Rozwój - finansowanie wyjazdów na branżowe konferencje(XD), szkolenia, dostęp do płatnych materiałów edukacyjnych

Juniorzy - praca w Gdańsku
Wszyscy inni - praca w Gdańsku, 100% zdalna lub 50/50

Aplikować z CV i/lub Portfolio proszę na:
jobs (at) sheepyard.pl - o tytule jak to ogłoszenie

Proszę dołączyć:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2021-01-04

Liczba wyświetleń: 706