Praca w branży gier

Junior Game Designer

dla Live Motion Games S.A. w Katowice

Praca stała Design

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Katowicach, tworzące gry na platformę PC, poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół. Obecnie tylko praca zdalna do czasu wygaszenia pandemii. Następnie praca w naszym nowym biurze zlokalizowanym w centrum Katowic (minuta od rynku) z możliwością pracy zdalnej.
Poszukujemy osoby na stanowisko: "Junior Game Designer"

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów gameplayowych, fabularnych, leveli i mechaniki gry.
  • Tworzenie dokumentacji projektu wraz z nadzorem i aktualizowaniem progresu realizacji.
  • Balansowanie systemów gry oraz całej rozgrywki
  • Utrzymanie wizji gry
  • Współpraca z innymi designerami, grafikami oraz pozostałymi członkami zespołu produkcyjnego.

Wymagamy:

  • Szerokiej wiedzy z zakresu rynku i świata gier komputerowych
  • Analitycznego spojrzenia na zarządzanie przebiegiem projektowania i powstawania gry
  • Umiejętności z zakresu projektowania i tworzenia mechaniki, fabuły, gameplayu oraz leveli do gier
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji gry w języku angielskim (Game Design Document)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dużego zmysłu artystycznego i poczucia estetyki
  • Kreatywności - nietuzinkowych pomysłów i rozwiązań
  • Dużej dbałości o detale oraz spójność elementów składających się na tworzony projekt
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Umiejętności dokładnego opisu tworzonych elementów

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku Game Designera przy ukończonej/wydanej grze
  • Doświadczenie w branży gier
  • Znajomość podstawowych zasad UX
  • Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)
  • Znajomość Hack'n'Plan

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. (2500-4000 netto)
  • Pracę w fajnym, ~30 osobowym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Duży wpływ na tworzone gry.
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-14).
  • Pracę zdalną do czasu wygaszenia pandemii
  • Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT) lub umowy o pracę.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres: silesia@livemotiongames.com, w tytule maila wpisując "Junior Game Designer"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-01-06

Liczba wyświetleń: 907