Praca w branży gier

3D Generalist (remote)

dla Deep Blue w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych poszukuje kandydatów na stanowisko Generalist

Zadania:

  • tworzenie fotorealistycznych assetów na potrzeby pre-renderowanych cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych
  • modeowanie i teksturowanie assetów nieorganicznych
  • look dev i rendering

Wymagane:

  • Maya
  • Substance Painter
  • Demoreel/Portfolio
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w zespole jako 3D Artist
  • szeroka znajomość zagadnień 3D

Mile widziane:

  • wybitne umiejętności w jednej z dziedzin: hardsurface modeling, texturing, look dev, lighting i przynajmniej podstawowe umiejętności w pozostałych
  • podstawowa znajomość innych narzędzi: Houdini, Arnold, Redshift, Nuke

Oferujemy:

  • prace zdalną
  • Od 7 000 do 12 000 netto miesięcznie, w zależności od doświadczenia (na stanowiskach juniorskich 3 500 do 4500 netto miesięcznie)
  • 20 dni płatnego urlopu rocznie
  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem weteranów
  • Prace przy ciekawych projektach, opierających się o animacje postaci i fotorealistyczny rendering
  • Możliwość rozwoju i nauki
  • Przyjazną atmosferę kilkunastoosobowego zespołu

Praca zdalna via remote desktop na komputerze w studio.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na hr@deep-blue.com. Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Deep Blue sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-10-18

Liczba wyświetleń: 610