Praca w branży gier

Mid Programista Unity

dla Gambit Games w Warszawa

Praca stała Programowanie

Gambit Games - to prężnie rozwijające się niezależne studio, z siedzibą na Warszawskim Ursynowie. Zajmujemy się tworzeniem produkcji na PC i konsole. Do nowego projektu, poszukujemy Mid Programisty Unity.

Zadania:

  • Realizowanie mechanik i systemów do gier
  • współpraca z działem designu
  • Utrzymywanie i optymalizacja kodu gier

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w zespole
  • Znajomości Unity
  • Znajomości C#
  • Komunikatywność
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów kontroli wersji

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Prace w zgranym 30 osobowym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Dogodna lokalizacja, biuro przy stacji metra Natolin
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie na podstawie UoD lub B2B

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przez skillshot lub na adres e-mail: praca@ggames.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – „Mid Programista Unity”.

Data publikacji: 2021-01-08

Liczba wyświetleń: 172