Praca w branży gier

Level Designer Unity/Unreal

dla RedDeerGames w Warszawa

Praca stała Design

Cześć kandydacie!

Cyber

Nazywamy się RedDeerGames i jesteśmy studiem deweloperskim, a także wydawcą gier na PC, XboxOne i Nintendo Switch. W planach mamy również PlayStation 4/5 i nową serię Xbox. W naszym portfolio znajdują się autorskie projekty, a także tytuły od innych deweloperów, które przenieśliśmy na ww. konsole. Nasze motto to: let the FUN begin!
Obecnie poszukujemy Level Designera (preferowany poziom "mid"), który pomoże nam w projektowaniu i tworzeniu nowych gier na różne rodzaje konsol, w tym również te najnowsze od XBOX i PS.

Zadania:

  • Design, budowanie i projektowanie scen, tworzenie leveli w Unity i Unreal,
  • Aktywne współtworzenie, a następnie implementacja założeń i wizji projektu w środowisko, w którym gracz się porusza,
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu.
  • Przygotowywanie prototypów rozwiązań w zakresie rozgrywki,
  • Współpraca z działem Level Artist w obszarze wizualnej części rozgrywki,
  • Wdrażanie logiki w rozgrywce,

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych opartych na UNITY, lub UNREAL (minimum 1 rok doświadczenia lub ukończony projekt komercyjny) w roli Level Designera,
  • Umiejętność zaprojektowania i stworzenia środowiska gry, które jest wciągające i zrozumiałe dla gracza, zapewnia różnorodne rozgrywki i będzie atrakcyjne i estetycznie,
  • Dużej wyobraźni i pomysłowości,
  • Kreatywność, umiejętność pracy z ludźmi i realizowania wspólnie określonego celu,
  • Umiejętności pracy w zespole, ale również samodzielności,
  • Chęć do ciągłego rozwoju.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość programowania w Unity, lub Unreal,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Znajomość procesu produkcyjnego gier,
  • Jesteś pasjonatem tworzenia gier komputerowych.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze, w którym organizowane są częste eventy (Hala Koszyki w centrum Warszawy).
  • 26 dni urlopu w roku.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Premie finansowe.
  • Wpływ na ostateczny kształt gry.
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę.
  • Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.

Informacje na temat ochrony prywatności Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O. Aleje Jerozolimskie 212,
02-486 Warszawa
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji, www.reddeergames.com Oświadczenie dotyczące zgody: Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-01-11

Liczba wyświetleń: 203