Praca w branży gier

Senior Player Support Specialist

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Gry mają to do siebie, że czasem nie działają do końca tak, jak trzeba. Nasze oczywiście są tak doskonałe, jak tylko się da, ale nawet nam zdarzają się sytuacje, w których gracze piszą, że "coś nie działa". Szukamy więc osoby, która nie odpisze "u mnie działa", a raczej przyjrzy się tym problemom i będzie w stanie je rozwiązać u boku naszych dzielnych ludzi z działów QA i produkcji. Jeżeli lubisz community graczy i chcesz się z nim komunikować, a do tego wiesz, jak sprawnie podchodzić do rozwiązywania problemów - dołącz do nas jako Senior Player Support Specialist (nie, nie udało nam się wymyślić krótszej nazwy stanowiska - ale taka długa dodaje więcej punktów życia na początku planszy).

Twoje zadania:

  • Wdrożenie metod i narzędzi ułatwiających korespondencję z graczami zgłaszającymi błędy.
  • Prowadzenie korespondencji z graczami w ramach rozwiązywania zgłaszanych problemów.
  • Wspieranie developerów przy tworzeniu usprawnień w naszych grach.
  • Bliska współpraca z działem QA i produkcją.
  • Monitorowanie i moderowanie wpisów na stronach e-sklepów oraz formach skupiających naszą społeczność.
  • Analizowanie ocen naszych gier na stronach e-sklepów.

Oczekujemy:

  • Min. 3-letniego doświadczenia w pracy w obszarze wsparcia IT lub gamedev.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (C1) i polskiego (native bądź near-native).
  • Doświadczenia w kształtowaniu procesów supportowych oraz FAQ dla użytkowników.
  • Umiejętność obsługiwania platformy Zendesk/Freshdesk lub innej podobnej.
  • Wiedzy technicznej z zakresu instalacji i uruchamiania gier na PC oraz na konsolach.
  • Umiejętności rozwiązywania prostych problemów technicznych (sterowniki, wersje systemu operacyjnego, etc.) mogących przytrafić się mniej doświadczonym użytkownikom.
  • Umiejętności prowadzenia statystyk zgłoszeń i oceny ich wagi.
  • Skrupulatności oraz samodzielności w wykonywaniu zadań.
  • Kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów.
  • Zdolności do identyfikowania się z problemami gracza.
  • Zainteresowanie elektroniką i nowinkami technologicznymi.
  • Zamiłowania do gier video i rozeznania na rynku gamedev.

Mile widziane:

  • Znajomość społeczności gier on-line i relacji między graczami (Steam Discussions, Reddit, Discord, forum GOG itp.)
  • Doświadczenie w pracy w dziale QA firmy realizującej lub dystrybuującej gry.

Oferujemy:

  • Pracę w naprawdę świetnym środowisku w nowym, fajnym biurze (jak już się uporamy z epidemią).
  • Udział w wartościowych projektach, w których jakość i przekaz są zawsze na pierwszym miejscu.
  • Szereg benefitów takich jak budżet szkoleniowy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport czy uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej na czas pandemii.
  • Systemy premiowe: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny).
  • Wyjazdy na eventy branżowe i imprezy integracyjne.

Data publikacji: 2021-01-12

Liczba wyświetleń: 128