Praca w branży gier

Animator 3D

dla Fuero Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Fuero Games szuka Animatora 3D - może to właśnie Ty zostaniesz częścią naszego zespołu? :)

Szukamy osoby na stanowisko Animator 3D, która wsparłaby zespół w prowadzonych obecnie projektach.
Jesteśmy firmą, która ceni kreatywnych i utalentowanych ludzi. Oferujemy jasny zakres obowiązków i szansę na rozwój kreatywnych pomysłów. Działamy na zasadach partnerskich oraz cenimy zaangażowanych pracowników.
Sprawdź ofertę i aplikuj!

Twoje obowiązki to:
• animowanie obiektów oraz postaci.
• dbałość o utrzymanie spójnej wizji gry.
• terminowe dostarczanie zadań.
• współpraca z zespołem deweloperskim.

Chcielibyśmy, żebyś:
• miał minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
• dobrze znał programy Maya, Blender, Spine.
• posiadał doświadczenie w pracy z silnikiem Unity.
• był zaangażowany, miał kreatywne podejście do pracy i wykonywał zadania na podstawie dokumentacji.
• był samodzielny i miał dobrą organizację pracy.
• dobrze znał i rozumiał procesy technologiczne związane z tworzeniem gier.
• był otwarty na feedback.

Mile widziane będą:
• umiejętność tworzenia animacji 2D w Unity.
• podstawy modelowania, teksturowania i renderowania obiektów 3D.

W zamian zapewniamy:
• pracę w branży kreatywnej, w ciepłej, pozytywnej atmosferze
• możliwość stałego rozwoju zawodowego - szkolenia wewnętrzne, ambitne projekty
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• pakiet prywatnej opieki medycznej
• elastyczne godziny pracy (core hours)
• dogodną lokalizację w pobliżu metra Wilanowska
• biuro przyjazne zwierzętom
• imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe

Dołącz do nas i wyślij swoje CV oraz Portfolio na adres: jobs@fuerogames.com w tytule maila dodaj tag [3D Animator]
W swoim CV dodaj klauzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fuero Game dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Data publikacji: 2021-01-12

Liczba wyświetleń: 513