Praca w branży gier

senior/mid 3D Artist

dla Awesome Industries Sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Spółka Plot Twist (wcześniej Awesome Industries) zatrudniająca współtwórców gier : Cyberpunk, Kangurek Kao ,Gears of War ,Bulletstorm , Dead Island, Dying Light i wielu innych poszukuje człowieka do pracy nad nowym projektem na stanowisku 3D Artist

Wymagania:
Praktycznej znajomości dowolnego pakietu 3D w tym koniecznie Zbrush.
Portfolio pokazujące umiejętności
Dobre umiejętności organizacyjne
Terminowa realizacja harmonogramu, przy zachowaniu najwyższej jakości pracy (scrum).

Zadania:
Tworzenie najwyższej jakości modeli 3D (enviro) na potrzeby realizowanych projektów (tworzenia obiektów high i low-poly)
Przygotowywanie tekstur

Oferujemy:
Biuro w centrum Krakowa
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Pracę przy dużym projekcie w doświadczonym zespole
Duży wpływ na ostateczny kształt projektu

W treści e-maila prosimy umieścić klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2021-01-12

Liczba wyświetleń: 290