Praca w branży gier

Senior Artysta 3D - zdalnie

dla Wastelands Interactive w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Wastelands Interactive – niezależne i wypełnione sympatycznymi ludźmi studio z Łodzi, poszukuje Seniora, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie modeli 3D, tekstur, materiałów, integracja z silnikiem gry.

Wymagania:

  • Tworzenie wysokiej jakości modeli 3D oraz tekstur (PBR) zgodnie z określonym kierunkiem artystycznym oraz specyfikacją techniczną
  • Znajomość programu do modelowania/animacji 3D (3dsMax/Maya)
  • Znajomość programu substance painter
  • Znajomość Z-Brusha
  • Posiadanie wiedzy na temat reguł tworzenia modeli na potrzeby popularnych silników do gier (Unity/Unreal)
  • Umiejętność sprawdzania modeli pod kątem błędów technicznych
  • Podstawowa znajomość zasad kompozycji obrazu
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała dbałość o szczegóły i dobry zmysł estetyczny
  • Kompleksowe portfolio pokazujące Twoje umiejętności artystyczne w 3D i wykazujące wysoki poziom kreatywności artystycznej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 letnie
  • Dyscyplina w pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (6500-10000PLN)
  • Biuro w centrum Łodzi z dogodnym dojazdem
  • Elastyczne godziny
  • Interesujące projekty

Podeślij info o sobie i tym co robiłeś na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com

Umowa o dzieło lub B2B.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

...oraz opcjonalnie dodatkowej zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Wastelands Interactive.

Data publikacji: 2021-01-12

Liczba wyświetleń: 270