Praca w branży gier

Senior / Lead Unreal Engine lub Unity 3D Developer Network

dla Gaming Factory S.A. w Zdalnie lub Trójmiasto

Praca stała Programowanie

Gaming Factory S.A w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukuje doświadczonych i ambitnych Game Developerów.

Jako UE4 lub Unity 3D developer Network będziesz współpracować z designerami i innymi członkami zespołu w celu stworzenia kluczowych elementów produkcji. Do twoich obowiązków będzie należała techniczna projektu.

Obowiązki:

  • Prototypowanie, tworzenie i nadzorowanie nowych funkcjonalności
  • Całościowy nadzór nad stroną techniczną projektu
  • Optymalizacja projektu i kodu
  • Delegowanie tasków dla innych programistów (opcjonalnie)

Wymagania dla naszego idealnego kandydata:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na silniku Unreal lub Unity
  • Ponad rok doświadczenia w programowaniu sieci
  • Znajomość z zakresu sztucznej inteligencji
  • Bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4 lub Unity 3D
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wysokie, adekwatne do Twoich umiejętności
  • Możliwość pracy przy innych projektach
  • Długofalową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zdalną pracę
  • Przyjemną atmosferę
  • Zyski ze sprzedaży

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod kontakt@gamingfactory.pl wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gaming Factory S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Data publikacji: 2021-01-13

Liczba wyświetleń: 346