Praca w branży gier

QA Tester

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Testowanie

Ciągle inspirujemy!
Jesteśmy jednym z największych wydawców gier planszowych na świecie! Do naszych sukcesów należą: This War of Mine: the Board Game, The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas, Nemesis oraz Tainted Grail: The Fall of Avalon. Bazując na naszym doświadczeniu bardzo mocno wkraczamy również na rynek digitalowy!

Szukamy osoby na stanowisko QA Testera, która chciałaby dołączyć do naszego wciąż poszerzającego się teamu digitalowego. Aktualnie pracujemy nad projektem No Place Like Home, czyli tworzoną w silniku Unity grą przygodową z motywem farmerskim, której rozgrywka odbywa się w postapokaliptycznym świecie. Większość ludzi opuściła swe domy i Ziemię, by spróbować zorganizować życie na innej planecie (z nietkniętym klimatem). Główna bohaterka zdecydowała się jednak na pozostanie i odbudowę swojego domku na drzewie, a także przystosowanie otaczającego ją środowiska do ponownego użytku. Koncentrujemy się głównie na tym, by gra miała lekki, przyjemny i zabawny charakter oraz by gracze mieli jak najprzyjemniejszy feeling :)

Jesteśmy zespołem złożonym z pozytywnych ludzi pełnych pasji do gier i szukamy kogoś o podobnym usposobieniu, kto pomoże nam tworzyć niezapomniane dla graczy tytuły.

Link do gry: https://store.steampowered.com/app/1472660/No_Place_Like_Home/

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie i raportowanie błędów na poziomie: gameplayu, designu i level designu, balansu, logiki, wydajności, ustawień graficznych, funkcjonalności sieciowych, itp.
  • Opisywanie, raportowanie i komentowanie znalezionych błędów
  • Feedback dotyczący ogólnego doświadczenia
  • Pozyskiwanie feedbacku bezpośrednio od graczy, za pośrednictwem forów internetowych
  • Przygotowanie wstępnych propozycji rozwiązań wybranych błędów
  • Bliska współpraca z programistami, designerami i artystami

Wymagania:

  • Dbałość o szczegóły,
  • Doświadczenie w graniu w różnorodne gry, w szczególności gry wieloosobowe
  • Znajomość pakietu MS Office oraz wybranego systemu raportowania
  • J. angielski płynny w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość silnika Unity 3D
  • Zamiłowanie do tematyki Sci-fi, postapo
  • Gry powinny być twoim hobby

Oferujemy:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy: #awakenstyle!
  • Strategię pracy, w której game design oraz jakość wykonania danego produktu stawiamy na I miejscu
  • Pracę w stale rozrastającym się i przyjaznym zespole
  • Pracę nad ambitnymi tytułami
  • Stabilność finansową dużego studia i atmosferę start-upu
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • chill zone
  • Platformę kafeteryjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: apply@awakenrealms.com

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=G2X1wFUWJ_0 :D

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-127) przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/

W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, uzyskać dostęp do swoich danych, wnieść o ich sprostowanie, uzupełnienie, usunięcie, a także o ograniczenie przetwarzania danych. Masz również prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych innemu administratorowi oraz złożyć skargę do organu nadzorczego. Szczegółowy opis zasad, zakresu i sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci z tego tytułu praw znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, dostępnej na stronie http://awakenrealms.com/realms-distribution-polityka-prywatnosci-dla-potrzeb-rekrutacji/

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 12 miesięcy.

Informujemy, że Administratorem danych jest Realms Distribution sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Mikołaja 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2021-01-13

Liczba wyświetleń: 813