Praca w branży gier

Unity Developer (Regular)

dla PortingGames w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć!

Rendigo to młode dynamicznie rozwijające się studio. Realizujemy projekty w oparciu o silnik Unity, szybko rośniemy i poszukujemy osób chcących budować z nami zespół.

Zadania:

  • Tworzenie gier za pomocą C# w silniku Unity,
  • Decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu,
  • Przygotowanie estymacji czasowej zadań,
  • Optymalizowanie gier.

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Bardzo dobra znajomość Unity (zarówno 2D jak i 3D),
  • Minimum 3 lata pracy stanowisku programisty podczas których został ukończony i wydany co najmniej jeden projekt,
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git),
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Umiejętność sprawnej komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie.

Mile widziane:

  • Zaawansowana znajomość Unity (DOTS, programowanie sieciowe, SRP),
  • Znajomość Nintendo Switch,
  • Dodatkowe niekomercyjne doświadczenie (własne projekty).

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wpływ na ostateczny kształt gry,
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Wynagrodzenie (widełki): 7k-10k netto.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij na formularz poniżej:

  • CV,
  • Portfolio,
  • Próbki kodu (może być jedna klasa, którą chcesz się pochwalić).

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując pamiętaj o umieszczeniu aktualnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Data publikacji: 2021-01-14

Liczba wyświetleń: 240