Praca w branży gier

UI/UX Designer

dla The Dust S.A. w Zdalnie, Wrocław, Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Cześć!

Wiadomo, że szukamy kogoś do zespołu, przecież to nie portal sympatia.pl.
Skoro jednak trzeba coś napisać na początku, to jak mówił Deckrad Cain: „Zostań na chwilę i posłuchaj”.

Mamy doświadczenie, pomysły i ambicje, dlatego na początku 2019 roku rozpoczęliśmy prace nad wysokobudżetowym projektem na motywach twórczości Jacka Piekary „Ja, inkwizytor”. Czad, prawda?
My też się jaramy. Poza tym, już planujemy kolejne produkcje związane z grami symulacyjnymi.
Dlatego liczymy, że do nas złożysz swoje CV.

Jeżeli:

  • chcesz pracować w zespole, który zdobywał doświadczenie tworząc wcześniej takie produkcje jak: Dying Light, Dead Island, Call of Juarez, Torment: Tides of Numenera,
  • jesteś na początku swojej kariery albo starym geekiem, który chce dzielić się wiedzą,
  • lubisz mieć realny wpływ na projekt i pracować w gronie zgranych pasjonatów,

to przeczytaj odpowiedź na dwa bardzo ważne pytania:

Gdzie: Zdalnie, Wrocław, Warszawa

Zadania:

  • tworzenie interfejsów do gier
  • dbanie o odpowiedni poziom user experience
  • współpraca z artystami, programistami oraz designerami
  • tworzenie statycznych i interaktywnych prototypów interfejsów
  • współpraca z działem marketingu - tworzenie assetów marketingowych do istniejących i planowanych produkcji studia, przygotowywanie innych materiałów marketingowych

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość pakietu Adobe ( w szczegolności Photoshop )
  • umiejętność tworzenia statycznych i interaktywnych prototypów
  • terminowość i odpowiedzialność za przydzielone zadania
  • samodzielność, kreatywność i proaktywność
  • wyczucie stylu i estetyki
  • kreatywność

Oferujemy:

  • super zespół z doświadczeniem od którego dużo się nauczysz
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • kawę w nieograniczonych ilościach
  • cykliczne imprezy, na których wspólnie gramy w najnowsze tytuły
  • dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu VR

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując:
„UI/UX Designer”.

No gods or kings. Only man.
Andrew Ryan, Bioshock

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez The Dust S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Data publikacji: 2021-01-19

Liczba wyświetleń: 297