Praca w branży gier

Senior Designer

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Design

Title

Stanowisko Senior Designer

Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Designera do zasilenia naszego zespołu produkcyjnego w biurze w Gliwicach. Obecnie pracujemy nad grą Warhammer: Age of Sigmar VR

Szukamy osoby z doświadczeniem na podobnych stanowiskach która kreatywnie wraz z zespołem designerskiem będzie tworzyła walkę z przeciwnikami.

Obowiązki:

  • projektowanie feelingu walki i combatu
  • projektowanie gameplayu w silniku Unreal Engine 4
  • tworzenie i balansowanie rozgrywki
  • praca na levelach

Wymagania:

  • Ukończony co najmniej jeden projekt lub rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • pomysłowość i kreatywność
  • umiejętność realizowania tych kreatywnych pomysłów w silniku ;)
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Szeroka wiedza z zakresu gier
  • Doświadczenie z VR
  • Znajomość systemu kontroli wersji

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
  • Biuro w centrum Gliwic
  • Czynny udział na przestrzeni całego projektu
  • Prace przy najnowszych technologiach VR i AR

Carbon Studio to doświadczony gliwicki developer tworzący gry VR. Studio liczy obecnie ponad 30 osób. Jednym z projektów nad którym aktualnie pracujemy jest VRowa gra akcji w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar. W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR, The Wizards i The Wizards - Dark Times.

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-01-18

Liczba wyświetleń: 171