Praca w branży gier

Level Designer / Level Artist

dla The Dust S.A. w Zdalnie lub Wrocław

Praca stała Design

Mamy doświadczenie, pomysły i ambicje, dlatego na początku 2019 roku rozpoczęliśmy prace nad wysokobudżetowym projektem na motywach twórczości Jacka Piekary „Ja, inkwizytor”. Czad, prawda?
My też się jaramy! Dlatego liczymy, że do nas złożysz swoje CV.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Level Designer.

Jeżeli:

  • chcesz pracować w zespole, który zdobywał doświadczenie tworząc wcześniej takie produkcje jak: Dying Light, Dead Island, Call of Juarez, Torment: Tides of Numenera,
  • jesteś na początku swojej kariery albo starym geekiem, który chce dzielić się wiedzą,
  • lubisz mieć realny wpływ na projekt i pracować w gronie zgranych pasjonatów, to przeczytaj odpowiedź na dwa bardzo ważne pytania:

Do zobaczenia.

Zakres obowiązków:
– prototypowanie i tworzenie poziomów do gry w środowisku Unity
– kreowanie i optymalizowanie gameplayu na poziomach
– tworzenie spójnych assetów do poziomów
– współpraca z Game Designerem i innymi Level Designerami

Oczekujemy:
– znajomości i umiejętności pracy w środowisku Unity
– umiejętności z zakresu Level Design / Level Art
– doświadczenia w projektowaniu poziomów
– znajomości aktualnych trendów w grach

Mile widziane:
– upodobanie do średniowieczno-renesansowych klimatów wizualnych
– znajomość „scriptable render pipelines” (HDRP)
– umiejętność obsługi GIT
– umiejętność modelowania i tworzenia tekstur

Oferujemy:
– super zespół z doświadczeniem
– stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy
– możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
– przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
– cykliczne imprezy, na których wspólnie gramy w najnowsze tytuły
– dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu (w tym VR)

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując: „Level Designer”.

No gods or kings. Only man.
Andrew Ryan, Bioshock

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez The Dust S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2021-01-19

Liczba wyświetleń: 427