Praca w branży gier

2D Artist

dla SQRT3 Games SA w Warszawa, Ursynów

Praca stała Grafika i animacja

W SQRT3 tworzymy casualowe i mid-core gry typu Time Management (np. Primrose Lake i Tavern of Emyr), sprzedawane zarówno w modelu Premium jak i Free 2 Play. Członkom naszego zespołu udało się przez ostatnie 10 lat stworzyć już 20 gier, przetłumaczonych na kilkanaście języków i wydawanych na platformach PC, Mac, iOS, Android oraz na konsolach.

Poszukujemy osoby na stanowisko 2D Artist
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie szkiców poziomów gry;
  • Tworzenie finalnych grafik do gry (digital painting) - tła, obiekty, przedmioty;
  • Współpraca z Level Designerami przy implementacji grafik;
  • Recenzowanie tworzonej gry i planowanie pracy wraz z resztą zespołu.

Wymagania dla artystów 2D:

  • Świetna znajomość Photoshopa;
  • Umiejętność wykonywania prac na poziomie jakościowym standardów rynkowych; Potwierdzona w portfolio umiejętność dostosowania się do wymaganej stylistyki;
  • Umiejętność czytania i komunikacji (tekstowej) w języku angielskim;
  • Umiejętność wykonywania prac według dokumentacji projektowej;
  • Umiejętność korzystania z tabletu graficznego;
  • Umiejętność oszacowania czasu pracy i wywiązywania się z deklarowanych terminów;
  • Mile widziana umiejętność tworzenia grafik wektorowych (Adobe Illustrator, Inkscape)
  • Dążenie do ciągłego rozwijania swoich umiejętności (nie tylko w ramach pracy!);

Docenimy:

  • Znajomość Unity;
  • Studia na kierunku związanym z wykonywaną pracą;
  • Punktualność (nie mylić z terminowością - ta jest wymagana…);
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN);
  • Umiejętność pracy w metodykach agile.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wsparcie firmy w rozwoju osobistym;
  • Możliwość szybkiego awansowania;
  • Udział w zyskach z projektów przy współpracy długofalowej;
  • Umowę hybrydową (z ubezpieczeniem) i elastyczny czas pracy;
  • Core hours: 10:00 - 16:00;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dla doświadczonych pracowników możliwość częściowej pracy zdalnej (rozliczanej zadaniowo).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres jobs@sqrt3.games, tytułując maile w formacie "Imię Nazwisko, NazwaStanowiska 2021". Prosimy o załączanie CV, najlepiej w formacie .pdf - do innych materiałów (portfolio, gry) należy zamieścić link w treści maila.

Uwzględnimy jedynie zgłoszenia zawierające poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Data publikacji: 2021-01-19

Liczba wyświetleń: 633