Praca w branży gier

Grafik 3d/Unity3d

dla Paweł Malankiewicz w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Dynamicznie rozwijające się studio, tworzące gry na platformę PC, poszukuje osoby, która uzupełni kilkunastoosobową ekipę.

Poszukujemy osób na stanowisko: Lead 3D Artist,
która będzie nadzorować pracę grafików 3D nad różnymi projektami gier PC

Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań oraz ich odbiór
Tworzenie wysokiej jakości, zróżnicowanych modeli 3D (od modelowania po teksturowanie) oraz ich implementacja w silniku gry

Wymagamy:
Minimum 2 lat doświadczenia w branży gier komputerowych
Bardzo dobrej znajomości programów 3dsmax oraz Substance Painter/Designer
Kreatywności

Mile widziane:
Doświadczenie zawodowe w modelowaniu różnorodnych obiektów 3D
Umiejętność korzystania z programu zBrush

Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego
Duży wpływ na tworzone gry

Data publikacji: 2021-01-25

Liczba wyświetleń: 380