Praca w branży gier

Narrative Designer

dla The Dust S.A. w Wrocław / Zdalnie

Praca stała Programowanie

Mamy doświadczenie, pomysły i ambicje, dlatego na początku 2019 roku rozpoczęliśmy prace nad wysokobudżetowym projektem na motywach twórczości Jacka Piekary „Ja, inkwizytor”. Czad, prawda?
My też się jaramy! Dlatego liczymy, że do nas złożysz swoje CV.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Narrative Designer.

Jeżeli:

  • chcesz pracować w zespole, który zdobywał doświadczenie tworząc wcześniej takie produkcje jak: Dying Light, Dead Island, Call of Juarez, Torment: Tides of Numenera,
  • jesteś na początku swojej kariery albo starym geekiem, który chce dzielić się wiedzą,
  • lubisz mieć realny wpływ na projekt i pracować w gronie zgranych pasjonatów, to zachęcamy do zapoznania się z detalami poniżej:

Zakres obowiązków:

  • konceptowanie i tworzenie elementów scenariusza,
  • zbudowanie angażującej historii, opowiadanej z wykorzystaniem mechanik naszej gry
  • współpraca przy określaniu szczegółów scen, dialogów, filmików przerywnikowych
  • projektowanie autentycznych postaci i łuków postaci pierwszoplanowych
  • pisanie dialogów
  • uzupełnianie o zawartość tekstową świata przedstawionego w grze
  • dbałość o localization kit
  • współpraca z designerem, level designerami, animatorami etc.

Oczekujemy:

  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności językowych na wysokim poziomie
  • umiejętności pisarskich, przez co rozumiemy umiejętność opowiadania ciekawych, angażujących i nieszablonowych historii
  • bardzo dobrej znajomości aktualnych trendów w grach fabularnych
  • umiejętności zarządzania czasem i podążania za ustalonymi terminami

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • upodobanie do klimatów średniowiecznych i szerokopojętej fantastyki

Oferujemy:

  • super zespół z doświadczeniem
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • cykliczne imprezy, na których wspólnie gramy w najnowsze tytuły
  • dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu (w tym VR)

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując: „Narrative Designer”.

No gods or kings. Only man.
Andrew Ryan, Bioshock

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez The Dust S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2021-01-20

Liczba wyświetleń: 1029