Praca w branży gier

Grafik 3D/Animator

dla Stereo Games S.A. w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

STEREO GAMES S.A. poszukuje uzdolnionego Grafika 3D/Animatora z doświadczeniem w tworzeniu gier w silniku Unity, cechującego się wysoką samodzielnością.

Twoje obowiązki:

  • tworzenie assetów 3D i animacji do gier na podstawie projektów i opisów
  • teksturowanie i mapowanie modeli 3D
  • animacja postaci oraz innych obiektów 3D
  • implementacja modeli i animacji do silnika Unity
  • stała współpraca z zespołem designerów oraz programistów.

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia i optymalizacji obiektów 3D na potrzeby gier i animacji
  • umiejętność rigowania i tworzenia animacji 3D
  • opanowany workflow import/export między Blenderem i Unity (materiały PBR, URP, HDRP, animacje)
  • umiejętność korzystania z narzędzi do budowania scen gry w silniku Unity
  • umiejętność animacji modeli 3D w silniku Unity z użyciem Mecanim i Timeline.
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, które można zobaczyć w portfolio
  • samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność
  • komunikatywność i dobre poczucie humoru

Mile widziane:

  • komercyjne doświadczenie w pracy z silnikiem Unity
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • umiejętność obróbki animacji w postprodukcji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • praca zdalna z elastycznymi godzinami dostępności
  • możliwość rozwoju
  • przyjazna atmosfera

Kandydatów zachęcamy do dołączenia linków do portfolio lub innych treści zawierających informacje o projektach, przy których pracowali.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z załączonym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-01-22

Liczba wyświetleń: 432