Praca w branży gier

Producent / Senior Producent

dla Hydra Games SA w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Hydra Games SA jest producentem oraz wydawcą gier wideo na komputery osobiste oraz konsole. Projekty spółki wyróżnia ciekawa fabuła, która odzwierciedla aktualnie popularne trendy w popkulturze, skupiając się m.in na tematyce społecznej. Ich dystrybucja odbywa się w skali globalnej.

Poszukujemy bardzo dobrze zorganizowanej i proaktywnej osoby, która obejmie stanowisko Producenta w naszym zespole. Jeśli bez problemu komunikujesz się z zespołem, potrafisz efektywnie zorganizować jego pracę i chcesz mieć duży wpływ na realizowany projekt, to stanowisko może być idealne dla Ciebie.

Producent w Hydra Games:
pomaga zespołowi tworzącemu grę w dowiezieniu jej na czas, w określonej jakości
skupia się na zapewnieniu sukcesu gry w dowolny dostępny sposób
niezależnie od swojego backgroundu, jest proaktywny ma za zadanie rozwiązywanie krytycznych problemów stających na drodze

ZADANIA:

  • przygotowywanie i nadzorowanie harmonogramu projektu
  • koordynacja procesów związanych z produkcją gry w stałej współpracy z leadami poszczególnych działów oraz członkami zespołu
  • zarządzanie jakością prowadzonego projektu
  • odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów realizacji wcześniej ustalonych milestone’ów
  • monitorowanie oraz raportowanie stanu pracy w formie raportów i spotkań
  • zarządzanie i organizowanie procesu tworzenia dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w roli producenta lub game designera
  • minimum jeden dowieziony tytuł na platformę PC lub konsole
  • biegłej wiedzy na temat procesu produkcji gier 3D
  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętnej organizacji swojej pracy
  • zdolności skutecznego komunikowania się zarówno z designerami i programistami, jak i artystami i biznesmenami
  • znajomość rynku gier na PC oraz konsole, zainteresowanie tematyką gier
  • umiejętność konstruktywnej oceny stanu i jakości gry
  • dobra organizacja pracy w warunkach dynamicznie zmieniających się priorytetów
  • biegła znajomość polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pipeline’ów związanych z produkcją assetów oraz contentu gry – ze szczególnym nastawieniem na współpracę z zespołami 3D, animacji, VFX, Audio
  • znajomość narzędzi do strategicznego i operacyjnego planowania pracy

ZAPEWNIAMY:

  • wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności (zlecenie / umowa o pracę)
  • 6000-9000 zł netto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • pracę wśród profesjonalistów branży z pasją podchodzących do projektów
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • uczciwe warunki współpracy
  • zróżnicowane portfolio gier
  • niezależne stanowisko pracy
  • dobra lokalizacja w centrum Warszawy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • core hours 12-16

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hydra Games SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Data publikacji: 2021-01-25

Liczba wyświetleń: 589