Praca w branży gier

3D Graphic Generalist Unreal Engine 4

dla Gaming Factory S.A. w Zdalnie lub Trójmiasto

Praca stała Grafika i animacja

Gaming Factory S.A. w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukuje doświadczonych i ambitnych twórców gier video na różnych stanowiskach do pracy przy projektach własnych!

Grafik Generalista 3D

Jako Grafik Generalista 3D będziesz współpracować z designerami i innymi członkami zespołu w celu stworzenia kluczowych elementów produkcji.

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie wysoko-jakościowych 3D assetów do gry
  • Tworzenie tekstur do modeli
  • Optymalizacja assetów 3D
  • Implementacja assetów na silniku gry (Unreal Engine 4)

Idealnie jeżeli:

  • Posiadasz o najmniej 2-3 letnie doświadczenie na silniku Unreal Engine 4
  • Znasz jeden z programów graficznych na wysokim poziomie (Blender, 3Ds max, Maya)
  • Nie jest Ci obcy program zBrush
  • Masz doświadczenie w pracy zdalnej (repozytorium)
  • Jesteś samodzielny
  • Cechuje Cię Dobra komunikacja i umiejętność pracy w grupie
  • Posiadasz portfolio które potwierdza Twoje umiejętności

Dobrze jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu UI
  • Posiadasz doświadczenie w shaderach
  • Posiadasz doświadczenie w Level Designie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wysokie, adekwatne do Twoich umiejętności
  • Możliwość pracy przy kolejnych projektach
  • Długofalową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zdalną pracę
  • Przyjemną atmosferę
  • Zyski ze sprzedaży

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod kontakt@gamingfactory.pl wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gaming Factory S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Data publikacji: 2021-01-25

Liczba wyświetleń: 485