Praca w branży gier

Programista C++ (Unreal 4)

dla Shimi w Warszawa

Praca stała Programowanie

Poszukujemy kandydatki lub kandydata z doświadczeniem w tworzeniu gier w silniku Unreal
Engine 4 cechującego się wysoką samodzielnością (gry symulacyjne, motoryzacyjno-survivalowe).

Zadania:
• Całościowy nadzór nad projektem od strony technicznej
• Udział w planowaniu i projektowaniu nowych pomysłów do gry
• Implementacja mechanik rozgrywki

Oczekujemy:
• Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobrej znajomości C++
• Bardzo dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4
• Bardzo dobrej umiejętności debugowania i optymalizacji kodu
• Samodzielności
• Umiejętności współpracy z zespołem
• Kreatywności i odpowiedzialności
Zainteresowanie grami symulacyjnymi oraz motoryzacją będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Elastyczność forma zatrudnienia – preferowana B2B (16.000-20.000 PLN)
• Elastyczne godziny pracy
• Realny wpływ na realizowany projekt
• Praca w biurze w centrum Warszawy (możliwa praca zdalna)

Data publikacji: 2021-02-01

Liczba wyświetleń: 222