Praca w branży gier

Unity Developer

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Programowanie

The Knights of Unity

KOGO SZUKAMY?

Rycerze Unity zapraszają wszystkich żądnych rozwoju!

Realizuj wspólnie z nami projekty na wszystkie platformy dla największych firm w branży gier (Team17, Ubisoft, CD Projekt Red i wiele innych) i wpływaj kreatywnie na gry Knightsów (strategie, karcianki, RPG-i, roguelike)!

Jeśli masz dużą potrzebę rozwoju oraz interesuje Cię nienormowany czas pracy, dobre warunki finansowe, 12 integracji w roku oraz dozgonny Szacunek i Chwała, to musisz do nas dołączyć! :)

TWOJE OBOWIĄZKI

  • tworzenie gier i symulacji za pomocą silnika Unity (C#),
  • decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu,
  • przygotowywanie przeglądu kodu (code reviews),
  • pomaganie innym Rycerzom jeśli proszą nas o pomoc.

CECHY IDEALNEGO RYCERZA

  • doświadczenie w programowaniu w silniku Unity (C#),
  • rozumienie specyfiki różnych platform (PC, mobilne, VR, AR, konsole),
  • umiejętność optymalizacji projektów w Unity,
  • projekt multiplayer w portfolio,
  • znajomość podstaw shaderów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

ZAPEWNIAMY

  • stanie się częścią elitarnego zespołu programistów Unity rozpoznawalnego na całym Świecie,
  • wynagrodzenie: 5 000 - 20 000 PLN netto na B2B,
  • unikatowy system zdobywania doświadczenia i poziomów przekładający się na wyższą pensję,
  • nienormowany czas pracy i wysoką autonomię oraz atmosferę wsparcia, braterskości i budowania pozytywnych relacji wewnątrz firmy,
  • udział w projektach największych firm w branży gier (tinyBuild, CD Projekt Red, Ubisoft, Team17 i wielu innych),
  • wpływ na kierunek rozwoju projektów wewnętrznych firmy (strategie, karcianki, RPG-i, roguelike),
  • możliwość pracy przy projektach dla Industry 4.0 (AR, VR i MR),
  • nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia, a w nim: zawsze świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy, najlepsza kawa na rynku, Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.), Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku) i wiele innych,
  • Karty Multisport oraz Ubezpieczenia Medyczne,
  • najlepsze wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca, ale też dobra zabawa, dlatego w The Knights of Unity robimy integrację co miesiąc, byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandi, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny, strzelaliśmy z łuku, czy lataliśmy szybowcami),
  • dozgonny Szacunek i Rycerską Chwałę! :)

THE KNIGHTS OF UNITY

Satysfakcja Rycerzy to najwyższy priorytet naszej firmy. Jesteśmy po to, aby zapewnić wszystkim Rycerzom środowisko bezpiecznej i swobodnej realizacji w kierunkach, które ich najbardziej interesują.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: 2021-02-16

Liczba wyświetleń: 407