Praca w branży gier

IT Recruiter

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Inne

The Knights of Unity

Drużyna Rycerzy z Wrocławskiego Nadodrza otwiera swoje bramy! ⚔️

Rozpoczynamy poszukiwania nieugiętego Rekrutera, który wesprze nas w poszerzaniu szeregów The Knights of Unity.

Jesteśmy studiem developerskim, w które od ponad 5 lat tworzy gry i symulacje dla klientów z całego świata. Ponadto realizujemy własne projekty gier, koncentrując się na graczach desktopowych i konsolowych.

Ponieważ pracy nie brakuje a rąk ciągle mało, do naszego zespołu HR poszukujemy kolejnej damy lub rycerza.

RYCERSKIE OBOWIĄZKI:

  • współprowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów,
  • proponowanie innowacyjnych metod docierania do najlepszych talentów,
  • wdrażanie nowatorskich pomysłów na zwiększenie spływu kandydatów,
  • dbanie o candidate experience,
  • aktualizowanie bazy kandydatów,
  • proponowanie usprawnień.

IDEALNY RYCERZ:

  • posiada niespożyte pokłady pozytywnej energii i chciałby wykorzystać ją do poszukiwania kandydatów,
  • zdobył około 2 lata doświadczenia w rekrutacji (mile widziane w branży IT),
  • jest dobrze zorganizowany, dokładny i lubi porządek,
  • zna różne technik i narzędzia rekrutacyjne,
  • sprawna komunikacja nie ma przed nim tajemnic,
  • rozumie jak ważny jest candidate experience,
  • nie przerażają go deadliny i asapy,
  • zna język angielski na poziomie min. B2.

RYCERZOM OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • wynagrodzenie w wysokości 4500 - 7500 netto zależne od doświadczenia,
  • atrakcyjny system premiowy za sukcesy w direct search
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość pracy w trybie Home Office,
  • wysoką autonomię pracy,
  • atmosferę skoncentrowaną na pozytywnych relacjach,
  • nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia,
  • Games Room (gry planszowe, konsole itp.)
  • Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku),
  • świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy,
  • wszystko, co niezbędne do utrzymania odpowiedniego poziomu energii, czyli: kawę, yerba mate, mio mio i naprawdę duży wybór herbat,
  • comiesięczne wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca, ale też dobra zabawa, dlatego m.in.: byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandii, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny i lataliśmy szybowcami).

THE KNIGHTS OF UNITY

Data publikacji: 2021-02-17

Liczba wyświetleń: 266