Praca w branży gier

Game Designer

dla President Studio w Zdalnie

Praca stała Design

President Studio
President Studio to ekipa, która poszukuje ambitnych, zdolnych i kreatywnych osób do swoich szeregów. Pracujemy nad takimi grami jak: I Am Your President, Ship Builder Simulator oraz kilkoma innymi projektami. Jeżeli cenisz sobie duży wpływ na rozwój projektu oraz sporo wolności twórczej to zapraszamy do zgłoszenia się do naszej drużyny :)

Obowiązki

  • Projektowanie rozgrywki, systemów, mechanik oraz UX
  • Przygotowywanie wraz z programistami prototypów rozgrywki
  • Balansowanie mechanik i systemów
  • Utrzymanie spójnej wizji projektu
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji projektu

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość branży gier pozwalająca na swobodną analizę istniejących rozwiązań
  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Zdolność organizacji pracy własnej oraz reszty zespołu

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w level designie
  • Znajomość Unity

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Praca zdalna
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 12-16)
  • Brak nudy i duży wpływ na powstające gry - pracujemy nad wieloma projektami, więc gromadzimy sporo różnorodnego doświadczenia :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio na adres: job@president-studio.com (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Game Designer" lub poprzez formularz skillshot.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-02-17

Liczba wyświetleń: 595