Praca w branży gier

Financial Director

dla Played With Fire w Kraków

Praca stała Zarządzanie

Ambitne studio indie, specjalizujące się w produkcji gier VR z gatunku przygodowych i akcji, poszukuje Financial Directora. Aktualnie wydajemy nasz pierwszy projekt Stargaze na kolejne platformy i pracujemy nad nowym tytułem z gatunku action-adventure.

Tworzymy niewielki, ale doświadczony i zgrany zespół. Poszukujemy osoby, która wzbogaci studio swoimi umiejętnościami oraz zadba o jego dalszy, stabilny rozwój.

Obowiązki:
• Zarządzanie finansami organizacji,
• Współtworzenie strategii organizacji,
• Zarządzanie operacyjne w zakresie sprzedaży, marketingu,
• Budowanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów z partnerami,
• Analiza ryzyk prowadzenia działalności,
• Monitorowanie rynku.

Wymagania:
• Wiedza z zakresu finansów spółek i prawa handlowego,
• Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i finansów,
• Znajomość zagadnień z obszaru prawa podatkowego,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość technologii VR,
• Wiedza na temat produkcji gier,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Współpracę z doświadczonym zespołem,
• Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
• Mocny wpływ na strategię i rozwój firmy,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Biuro w samym centrum Krakowa (Możliwa praca zdalna),
• Dostęp do najnowszych technologii,
• Szansę tworzenia ambitnych, niezależnych gier VR, łączących najnowszą technologię
z artystycznym sznytem.

CV prosimy wysyłać na adres jobs@playedwithfire.com. W tytule wiadomości należy wpisać swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem Financial Director.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji."

Data publikacji: 2021-02-17

Liczba wyświetleń: 286