Praca w branży gier

Technical Artist

dla T-Bull w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

T-Bull to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. Do dziś
w produkcje wrocławskiego studia zagrało już prawie pół miliarda graczy na całym
świecie. Spółka notowana jest na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych.
Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży
od ponad 9 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(miasto: Wrocław)

Wymagania:

  • znajomość silnika Unity
  • znajomość programów: Blender, Photoshop,
  • wiedza w zakresie: modelowania, teksturowania, renderingu, animacji,
  • umiejętności uczenia się nowych technologii,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
  • efektywne zarządzanie własnym czasem pracy,
  • umiejętności poparte portfolio.

Obowiązki:

  • przygotowywanie assetów dla silnika graficznego Unity,
  • pisanie shaderów na podstawie dokumentacji,
  • tworzenie efektów cząsteczkowych.
  • optymalizowanie assetów pod względem wydajności,
  • identyfikowanie problemów i proponowanie rozwiązań,
  • optymalizacja scen i projektów w Unity,
  • ścisła współpraca z działem artystów i programistów.
  • dbanie o porządek w projekcie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość HDRP/URP,
  • znajomość zagadnień związanych z postprocessingiem,
  • wykształcenie techniczne.

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet wyżywienia (śniadania, obiady oraz eventy),
  • prywatna opieka medyczna,
  • wyjścia integracyjne,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-16),

W CV prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji
przez T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018,
poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-02-17

Liczba wyświetleń: 284